Näyttää niin pieneltä, onko siinä tilaa aikuisille?
Onko Premacy tilava?
wwww.
4528
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
"Tilat ovat kohdallaan. Neljä ihmistä matkaa herroiksi ja takapenkille kolmekin mahtuu kohtalaisesti. Istuma-asento on mukava. Takapenkki on etuistuimia korkeammalla, joten näkyvyys sieltä on hyvä. Tavaratila on perusmuodossaan 370 litraa. Tämä ei ole kovin paljon, mutta ei ihan vähänkään. Takaistuimet poistamalla päästään jo 1,8 kuutiometriin.
Premacyn muunneltavuus on monipuolista ja helppoa. Kevyet penkit irtoavat helposti naisenkin voimin. Keskimmäisen takaistuimen poistamalla ja laitimmaisia hieman siirtämällä keskemmälle saa taakse kahdelle todella letkeät olot."
Oletko todellakin noin avuton? Miksi et mene liikkeeseen katsomaan ja kokeilemaan. Sieltä saisit täsmällisen käsityksen paitsi tiloista niin myös koko autosta. Mutta ei, sinne ei voi mennä, vaan pitää kysellä täällä.
Jo käsite on epäselvä. Mikä yhen mielestäon tilava, on toisen mielestä ahdas. Eivät ne liikkeessä katsomisesta veloita, joten voit aivan huoletta mennä katsomaan.
Oletko todellakin noin asennevammainen? Miksi et mene kehittämään sosiaalisia taitojasi johonkin ryhmäterapiaan? Sieltä saisit täsmällisen käsityksen, kuinka ihmisten kanssa kommunikoidaan. Mutta ei, sinne ei voi mennä, vaan pitää täällä purkaa pahaa oloaan ja viisastella ja haukkua muita avuttomiksi.
Keskustelupalstoilla saa kysyä. Itse asiassa ne on luotu sitä varten. Kysymyksiin ei ole pakko vastata. Tähänkin kysyjälle varmasti riittää vastaukseksi kulloisinkin vastaajan oma mielipide Premacyn tilavuudesta.
en viittis juosta monessa autokaupassa niin kysyn nyt Premacyn tiloista verrattuna Zafiraan, Corolla versoon, Tacumaan, Sceniciin, Almera Tinoon ym ym