Mistä lämmintä säilytys tilaa

Kuka vuokraisi hallia tai tallia.
Vene on 6,7 pitkä ja 2,50 leveä
1195
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Voisin vuokrata katutasossa olevan kanahäkkini, on lämmin ja tällä hetkellä tyhjä, koska asunnossamme on ylimääräinen huone jossa säilytämme tavaroitamme. Vuokra 20€/kk. Jos kiinnostaa, niin ilmoita s-postiosoitteesi tälle palstalle, niin otan yhteyttä, niin voimme sopia asiasta tarkemmin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


veneelle? kirjoitti:

Kuka vuokraisi hallia tai tallia.
Vene on 6,7 pitkä ja 2,50 leveä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu