Pari härskiä

4825
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Jep jep.

Äänestä
  • ainoo on sulla ...

    Äänestä

Eka 950hv E30 veti varttimailin 9.48s sutien ja 1048hv E30 tuntui pyörittävän asfaltilla kuin corolla peilijäällä.

Aika hyvä teho-painosuhde. 1000hv-1000kg

Varmaan aika mielenkiintoinen ajaa

Äänestä

Paukutaa molemmat rajoittajalle iloisesti, kun laukoo tyhjää pyörät. Pitäisi olla kunnon sliksit alla, että tehoista olisi enemmän hyötyä.
Muuten näyttää tosi hyvältä:)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Bemua kirjoitti:

Näköjään ruotsissa ja norjassa osataan S38B36 moottorin viritys. Kevyessä E30-korissa yli 1000hv!!

http://videos.streetfire.net/search/E30/0/cba7e5ab-d6c1-4ec3-b2ee-985a00b6f8b3.htm


http://videos.streetfire.net/search/E30/0/77f77f3f-7734-4796-9021-9852012225fd.htm

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu