Kun ohjelmointilevyke katoaa?

Mulla on tällanen vanha skeida HP deskjet 5655 ja tästä romppu nyt hukassa. Mistä saan imutettua tarvittavat jutut jotta saan taas tulostettua?
3170
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ajuriapajalta löytyy aika moneen ajurit, useampaan käyttikseen vielä

Äänestä
  • Kannattaa olla tarkkana tuon ajuriapajan kans, sillä itse etin aikoinaan Mustek skanneriin ajureita, ajuriapajasta löyty WinXP:lle, mutta todellisuudessa ne olikin Win98 ajurit ja vanhentuneetkin. Ei toiminu, ei kokeilusta mitään haittaa ollu, mutta turhaan sai ihmetellä miks ei toimi.

    Joten valmistajan sivuilta ne kannattaa hakea, niin saa varmasti uusimmat.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


helppijä!! kirjoitti:

Mulla on tällanen vanha skeida HP deskjet 5655 ja tästä romppu nyt hukassa. Mistä saan imutettua tarvittavat jutut jotta saan taas tulostettua?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu