Miiahan jutskaa ihan ku huumeveikot

tollasii ne sit on! Hermot ei kestä yhtään. Johan on nolo juttu BB:lle mainostaa jotain huumeidenkäyttäjää.
3394
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kokeillut huumeita,vai liekkö käyttänyt,onhan siinäkin eroa.Mutta tuo tieto vaikuttaa vahvasti sellaiselta,että Mia saa eniten miinuksia sunnuntai-iltaan mennessä.

Mitä lie Jani kokeiluistaan kertonut,oliko sellaisia Janilla,en tiedä,mutta Mia vaahtosi eniten kokemuksistaan huumeiden parissa.PÖYRISTYTTÄVÄÄ!

Äänestä

Onkos tuo huumeiden käyttö sellainen rikos, että siitä voitaisiin passittaa linnaan... Mikahan poistettiin talosta, kun hänen epäiltiin tehneen rikoksen... Varmaan kuulitte nuo Mian huumepuheet.... Poistuukohan Mia talosta vapaaehtoisesti eli BB:n pakottamana?

Äänestä
  • paneminenkin ole rikos? Kaki on antanut ohjeita siihenkin, kuinka se tehdään. Lähteekö Kaki linnaan vapaaehtoisesti vai pakottaen?

    Ollin ja Kakin huumeidenkäyttö ei ole rikos, Mian on. Mia on kivitettävä tekemästään rikoksesta...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


venyttäen kirjoitti:

tollasii ne sit on! Hermot ei kestä yhtään. Johan on nolo juttu BB:lle mainostaa jotain huumeidenkäyttäjää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu