raskaus

käyn spinningissä 3-4 kertaa viikossa ja nyt olen raskaana, aivan alussa. voiko tätä harrastusta enää jatkaa, onko liian raju harrastus vaavia odottavalle?
1231
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

viime vkolla spinning-tunnilla, vkoja 30 kasassa. Liikuntaa voi harrastaa ent. tapaan vkolle 20 asti, jos kaikki ok ja olet perusterve. Hyviä jumppahetkiä!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ja spinninki kirjoitti:

käyn spinningissä 3-4 kertaa viikossa ja nyt olen raskaana, aivan alussa. voiko tätä harrastusta enää jatkaa, onko liian raju harrastus vaavia odottavalle?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu