Jaahas, rahastusmeininki jatkuu subilla!

Lukasin juuri tulleen tiedotteen Subin sivuilta, täään illan bb-extrassa taas äänestystilannetta..On näköjään otettu jo tavaksi vilautella noiden tiputusuhan alla olevien tyyppien naamoja prosenttimäärien lisäksi. Tänä vuonna ilmeisesti tarkoitus lypsää aivan härskisti bb-faneilta viimesetki viikkorahat pois.
7826
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

BB on tosi lapsellinen ohjelma.

Äänestä
  • Valetta koko juttu.

    Äänestä

  • Voi tosta bb:stä nauttia ihan tv-"viihteenä" ilman, että tarttee omia fyffejään moiseen laittaa. Viime vuonna taisin sentään kaks tekstaria laittaa finaalipäivänä Tinderellalle.

    Äänestä

TUO ALASTI HANKEEN PAKOTTAMINEN OLI SEN VERRAN TÖRKEÄÄ ETTÄ LAITAN NYT BB BOIKOTTIIN ENKÄ ÄÄNESTÄ ENÄÄ.

Äänestä
  • kun rahaa nyt ei tuu, koska tuollaisia suunnittelevat.

    Äänestä

ku Mira lähti!!

Äänestä

En äänestä, ennen kuin Olli saa asianmukaisen rangaistuksen kaikista sääntörikkomuksistaan, eli vähintään äänestykseen jotain ”kovaa nimeä” vastaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


bb-extrassa kirjoitti:

Lukasin juuri tulleen tiedotteen Subin sivuilta, täään illan bb-extrassa taas äänestystilannetta..On näköjään otettu jo tavaksi vilautella noiden tiputusuhan alla olevien tyyppien naamoja prosenttimäärien lisäksi. Tänä vuonna ilmeisesti tarkoitus lypsää aivan härskisti bb-faneilta viimesetki viikkorahat pois.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu