Tahdon

sinut. Mutta jos ja kun en saa, niin täytyy "tyytyä" toiseen. Onko asia ymmärretty?
n---->m
6878
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

..................

Äänestä

sulle kauppakamaa, et ainakaan rakasta!

Äänestä
  • .......

    Äänestä

ja ei ollut onneksi mun käsialaa.

Äänestä

viesti. Ei ole minultakaan.n to m.

Äänestä

jos mikään ei etenisi tästä mihinkään, ..ja ihan kuin minulla mikään kiire olisi, yksin taival jatkuu.

n -> m

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vain kirjoitti:

sinut. Mutta jos ja kun en saa, niin täytyy "tyytyä" toiseen. Onko asia ymmärretty?
n---->m

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu