Ällö Kaki hyppi Sarin

On siinä tyhmä jätkä joka ei tajua kun sanotaan ei. Työnsi vielä persettään Sarin naaman päälle, hyi helvetti kun on vastenmielinen jätkä.
201497
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 20

Vanhimmat

pierassut, on se ihanamussukka, kun oppis ollin temput, kusemaan nurkkiin, ois täydellinen.

Äänestä

voinut nousta pois siitä makaamasta, jos ei oikeesti halunnut sitä päälleen pomppimaan. Tilanne kesti toistakymmentä minuuttia, ja neiti vaan siirteli itseensä vaaka-asennossa paikasta toiseen härnätäkseen, haloo!

Äänestä
  • Menkää maate!

    Äänestä

  • Kattelin eilen tuon ja siinä vaan painittiin. Kyllä Sari tuosta suuttui Karille kun ei Kari uskonut kun Sari sanoi moneen kertaan, että ei Kaki. Kakilla on muitakin ongelmia kuin kuullun ymmärtäminen.

    Äänestä

  • makaa naaman päällä kirjoitti:

    Kattelin eilen tuon ja siinä vaan painittiin. Kyllä Sari tuosta suuttui Karille kun ei Kari uskonut kun Sari sanoi moneen kertaan, että ei Kaki. Kakilla on muitakin ongelmia kuin kuullun ymmärtäminen.

    ja sitä voi sanoa ei niin monella äänellä mutta myös NOUSTA YLÖS SIITÄ KIEHNAAMASTA JA KEIMAILEMASTA ja mennä vaikkapa sohvalle istumaan. Sari tekee tota ihan tahallaan. Sari on fiksumpi kuin me luulemme.

    Äänestä

  • Pervoleikeistä. Toisaalta ei tarvitse paljoa ihmetellä, onhan Sari talon ulkopuolellakin aikamoisessa pervo-horon maineessa. Pervo pitääkin olla jos on Kakista ja BB Timosta kiinnostunut.

    Äänestä

  • kun Kaki hyppi päällä ja oli niinkin pitkään siinä.

    Äänestä

  • Sari nautti kirjoitti:

    kun Kaki hyppi päällä ja oli niinkin pitkään siinä.

    Se todellakin tarkoitta EI!

    Äänestä

  • minäkin eilen kirjoitti:

    ja sitä voi sanoa ei niin monella äänellä mutta myös NOUSTA YLÖS SIITÄ KIEHNAAMASTA JA KEIMAILEMASTA ja mennä vaikkapa sohvalle istumaan. Sari tekee tota ihan tahallaan. Sari on fiksumpi kuin me luulemme.

    tykkää tästä härskistä jätkästä, joka työntää leveän ahterinsa juuri sinne minne huvittaa. Ei kuutele ketään, nauraa vaan ja pieraisee päälle. Ääliöt ei tajuu äänestää sitä h,,vetiin sieltä. Ja faniksiko tässä pitäis vielä ryhtyä? Ei ikinä!

    Äänestä

  • Jos sanotaan EI kirjoitti:

    Se todellakin tarkoitta EI!

    Jos ei halua jonkun läskin makoilevan päällään ja on vartti aikaa mennä alta pois, niin luulis hitaammankin ehtivän.

    Äänestä

Kaki haukku BB:n valokuvatelinettä, varsinainen puuseppä on ite.

Sen katapultti oli varsinainen taideteos, palikoista rakennettu potkukelkka med kurkkupurkki, tavan pipopää suharikuski.

Äänestä

Tollanen 100 kilonen ihrakasa kun läsähtää naaman päälle on siinä kenen tahansa henki vaarassa.

Äänestä

Miten se Sari voi antaa sen mätisäkin koskea itseään?

Äänestä

Ilman kameroita siellä ois jo monet kerrat laitettu lihaa piiloon.

Äänestä
  • Huomioon neidin tavat talon ulkopuolella.
    Normaalisti tuossa reilun 2 kuukauden ajassa, Sari olisi luultavasti ehtinyt hoidella n.10 jätkää.
    Jakorasialle tekee tiukkaa talossa, ainut keino lievittää kiimaa, on antaa Kakin pervoilla päällänsä. Vaikea ymmärtää miten tuollainen Sleaze, voi olla naisten suosikki.

    Äänestä

  • toiveuntasi.

    Kuvaa kuule, kölli, itseäsi saunassa ja katso sitä salaa. Varmaan saat samanlaiset kiksit!

    Äänestä

sanoi vain lopuksi että tulipa hyvä olo!

Se siitä suuresta ymmärtäjästä!

Yleensäkin ihmetyttää joidenkin ihmisten (en puhu BB ihmisistä) tarve saada alistettua toinen ihminen joko konkreettisesti itsensä alle tai esim (yök) hajunsa alle.

Näitä ovat juuri ne piereskelevät miehet, mutta samalla tasolla leijailevat hajustenaiset!

Äänestä
  • Kaki käyttäytyy Saria kohtaan painiessa kun painis miehen kanssa. Työntää persettä naamalleen ja piereskelee. Eipä ollut ensimmäinen kerta ja tuskin viimeinenkään. Virpoja on virponut aivonsakin pellolle kun ei tajua kun ihminen sanoo ei eikä tajua millon menee liian pitkälle.

    Äänestä

jos tyttö tykkää, kuten tää kyseinen, "pakkohan" on sanoa ei!!!

Äänestä
  • se tarkoittaa kyllä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


päällä kirjoitti:

On siinä tyhmä jätkä joka ei tajua kun sanotaan ei. Työnsi vielä persettään Sarin naaman päälle, hyi helvetti kun on vastenmielinen jätkä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu