Osoitit todellakin näillä kakkakirjoituksillasi olevasi samalla sivistymättömällä tasolla kuin inhokkisi Kimi Räikkönen.Hyvä hyvä!XD
Onnitteluni,Jesus1!
pata kattilaa soimaa
9273
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Jesus1,jos haluat nähdä todellisen perimmäisen periferian peräkorven sivistymättömimmän perusjuntin,katso vain peiliin.
Muista varata patja taaksesi ennenkuin katsot peiliin siltä varalta,että pyörryt,sillä peilistä takaisin tuijottava mörökölli on varmasti hirvittävä näky.Tai kolahda lattiaan.
Ks.tämä keskustelu,siellä on muutama linkki,josta pääsee katsomaan Jesus1:n kakkaviestejä.
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=109&conference=4500000000000396&posting=22000000021152749
Käykääpä katsomassa,niin näette,miten häiriintynyt ja seonnut Jesus1 on.
Hyvä hyvä,Jesus1,olet todellakin tehnyt itsestäsi pellen.*tapu tapu* XD
Dingon Levotonta Tuhkimoa mukaillen:
Ja elämä on helppoo
Silloin kun on jotain josta pitää kii
Ei tarvitse mennä nukkumaan ilman että peeloilee
Ja elämä on päivästä päivään
Vieraiden pilkkaa sinullekin
Päivästä päivään Hervoton Jesus1
Tekee itsestään marttyyrin
...on ihmeen kiinnostunut Kimin vessakäynneistä.Onkohan Jesus1 tirkistelijä?
omilla jätöksilläänkin. Suoraan pöntöstä...
koprofiili?
Kaikki eivät voi olla Kimi-faneja.Sen ymmärtää.Mutta miksi...miksi...MIKSI pitää kirjoittaa kakkahuumoripläjäyksiä Kimistä?Miksei voi kirjoittaa asiallista kritiikkiä Kimistä kuskina ja hänen tempauksistaan?Miksi pitää mennä mauttomuuksiin?
...Vuoden Nollapolla 2006 palkinnosta.Hyvä Jesus1!Jatka vain typeriä ja säälittäviä kirjoittelujasi,niin saamme jatkossakin makeat naurut!:D