120 Gt EIDE-kiintolevy Maxtor 2 kpl

4358
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Jos on aitoja Maxtoreita, niin joku 40 €/kpl ei olisi liikaa.

Ja Maxtoria käytetään nykyään myös raskaassa palvelinkäytössä.

Äänestä

tilalle?

Seagate on LAATUA.

Äänestä

60 niin se on käytetystä liikaa, koska 300Gt uutena saa 99e:llä

Käytetty, poksahtamaisillaan olevan hinta on 1/10 alkuperäisestä eli 5e kpl.

Kokonaisia vanhoja koneita saa 20e/kpl, nääs.

Äänestä

Onko noi kiintolevyt viellä myytävänä, minkä ikäisiä ne on. Laita sähköpostia [email protected]

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Hinta puuttuu vielä kirjoitti:

http://tori.suomi24.fi/show.fcgi?category=1000000000000007&conference=4500000000000690&posting=22000000021175924

Paljonko noista voisi pyytää, jos on tarkoitus saada ne kaupaksi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu