Sarpan naama ärsyttää!!

pois pois hyi hyi!
5559
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

sinulle karua tarinaan?

Äänestä

Karin naama ärsyttää. Voiko olla rumempaa miestä ja mitkä hampaat. Onkohan koskaan hoitanut hampaitaan kun on ruskean keltaiset hyi. Olis ollut paikallaan oikoakin ne hampaat.

Äänestä

..........

Äänestä
  • mielenkiintoista ihmistä joitten takia katsotaan koko ohjelmaa! toivotaan että piggy on äänestyksessä piakkoin. parasta kuitenkin on tieto että se ei ikimaailmassa tule voittamaan 50 tonnia!

    Äänestä

Tekisikin aina mieli sulkea telkkari, kun sitä ällötystä näytetään. Miettikääpä miltä se näyttäis, kun hiuslisäke irtoais ja rintsikkatoppaukset lähtis lentoon....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tättärärää kirjoitti:

pois pois hyi hyi!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu