..Minä rakastan sinua vieläkin, niin paljon! Kovasti kaipaan sinua..
Olet aina sydämessäni ja mielessäni. :)&(:
Olet aina sydämessäni ja mielessäni. :)&(:
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
olet?sano vaikka paikkakunnan alkukirjain :)
Sait hymyn huulilleni kun vastasit tänään viestiini. :0) En olisi uskonut sinun vastaavan.
Mutta olisitpa nähnyt ilmeeni, olin hetken sitä iloa täynnä samallalailla kuin silloin kun 8 vuotta sitten tapasimme, sydän hakkaa rinnassani niin hurjaa että meinaa tulla ulos rinnastani.
Sinä saat aina ja vain sen aikaan. =0) ikävä, rakas höpönassu!
pohjois-karjalasta, asun kylläkin helsingissä :)
Minulla niin kova ikävä sinun luo, juha. Kaipaan silmiäsi, hymyäsi, nauruasi... kaikkea mitä meillä oli. Sinä sait minut niin onnelliseksi vaikka sitä puolta näytin aika harvoin? ja siitä olen pettynyt itseeni, sillä minä rakastan sinua vielä ja niin paljon että sydämeeni sattuu.
Minä olen pahoillani mitä tein sinulle, ja olen monta kertaa toivonut että voi kunpa ne voisi pyyhkiä pois menneisyydestä ja saisin aloittaa kanssasi uuden elämän, mihin sisältyy oikea rakkaus josta vasta opin, ja koin kun erosimme. Olet minulle koko elämäni, sillä 9kk eron aikanamme, en ole voinut rakastaa ketään, en päästää lähelleni ketään samallalailla kuin sinua, rakkaani. Koin jotain täydellistä sinun kanssasi monen vuoden aikana, mutta en arvostanut tarpeeksi. Vasta sitten kuin todella huomasin että katosit pimeyteen, ja menetin sinut, tajusin
että elämäni ilman sinua ei ole minkään arvoista. Voi kun, ottaisit minut taas kainaloosi ja saisin niitä ihania pusuja joita on ikävä niin hillittömästi. Sinä olet aurinkoni :)&(:
...yksi Juha napannut kokonaan ! Se on mun oma Raksu ;) Maailman ihanin mies..