Sheriffit voisivat syödä päänsä

Noi chatin sheriffit ovat täysiä kusipäitä! Mm. sheriffi Kkos heitti minulle äsken bannit, vaikka ei mitään hajua, minkä takia! Kävin yksityiskeskustelua ja yhtäkkiä bannit! Vittu mitä idiootti kusipäitä, joilla ei ole mitään elämää! Olisi todella hauska haastaa oikeuteen, niin ei varmaan naurattaisi niin paljoa. Vitun idiootit!
112067
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Sattaispa tulla sinullekin rapsuja perättömästä ilmiannosta, kunnianloukkauksesta, etc.

Äänestä

Sä mahdollisesti kävit härskiä törkypaskaseksivonkua privassa Kkoksen siviilinikin kanssa ja siitä Kkos sitten siivosi palstaa paskanjauhajista puhtaaksi.
Korjaa jos olen oikeassa.

Äänestä

saattaa olla että olen kusipää, mutta sentään ymmärrän mitä tarkoittaa "huone on vain alle 18 vuotiaille" ja "seksiseuran hakeminen nuoret huoneista on kielletty"

joten jos menisit peilin eteen ja miettisit mitä tuli tehtyä.

Äänestä
  • Ei se sinullakaan ole lukitaito ja luetun ymmärtäminen handussa.

    Nikki : KKo ikä 22V
    ja alle 18V huoneissa.

    Haet vissiisti sakkolihaa :D

    Äänestä

  • lkkupilkku kirjoitti:

    Ei se sinullakaan ole lukitaito ja luetun ymmärtäminen handussa.

    Nikki : KKo ikä 22V
    ja alle 18V huoneissa.

    Haet vissiisti sakkolihaa :D

    katsos kun shefuja ei ne ikärajat koske!!

    ihan oikeessa elämässäkin järjestyksenvalvojilla on erilaisia oikeuksia mitä tavan taatelin tallaajilla ei ole, niin se vaan on täällä sätissäkin

    -piste-

    Äänestä

  • Mitään seksivonkailuja ei TOD. mihkään alle 18v huoneisiin. Huhhuh!!
    Pedofilia on etovimmista etovinta.

    Äänestä

merkin ovat olevinaa maailman napoja!!

Äänestä
  • Eivät edes taida olla. Tekevät vain mikä heidän tehtävänsä on. :)

    Terveisin tyytyväinen chattari

    Äänestä

  • annan.Tuolla sanottu että livessäki poliiseilla joitain "etuja"niin sätin sheriffeilläki,mutta poliiseilla oikea opisto ja sinnekkä ei kaikki pääse!!.Täällä kun ensimmäiset valittii palstan valvojiksi ei minkäänlaista "koulutusta"vaan mitä pitempää olit ollu sait "sulan",että se siittä!!

    Äänestä

niin noi seriffit ei ole tosiaan tehtäviensä tasolla ,minutkin pistettiin jäähylle ilman syytä,,,pistin itsestäni kuvan kehiin(naama)ja kehotin että koko poppoo keittää kahvit .....ja yhtä äkkiä OLET JÄÄHYLLÄ MAANANTAIHIN...ETTÄ TÄMMÖISTÄ NÄMÄ SERIFFIT TOUHUAA,,,,,JA OIS KIVA JOS VASTAILISIVAT TEKEMISIINSÄ EI OLE HYVIEN TAPOJEN AIKA OHI.

Äänestä

Pään syöminen teoriassa pitäsi olla kovin helppoa. Onhan suu siinä kovin lähellä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Rikosilmoitus kirjoitti:

Noi chatin sheriffit ovat täysiä kusipäitä! Mm. sheriffi Kkos heitti minulle äsken bannit, vaikka ei mitään hajua, minkä takia! Kävin yksityiskeskustelua ja yhtäkkiä bannit! Vittu mitä idiootti kusipäitä, joilla ei ole mitään elämää! Olisi todella hauska haastaa oikeuteen, niin ei varmaan naurattaisi niin paljoa. Vitun idiootit!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu