Etuvedon lukkoja missään?

Tietääkö kukaan onko missään seat mallissa, lähinnä eniten kiinnostaa leon, olemassa minkäänlaista lukkoa etuveto malleissa? Myöskin onko jossain saatavilla näihin esim. torsen tyyppistä lukkoa ja olisko noista edes käytännössä hyötyä?
4408
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Voihan tossa huhtikuussa kelirikon aikaan mökkitiellä lukosta hyötyäkin olla, en silti noin minimaalisen tarpeen vuoksi sitä alkaisi hommaamaan.

Äänestä
  • Onhan siitä hyötyä joka risteyksessä .

    Äänestä

Sain Altean manuaalia lukiessa sellaisen käsityksen että kun autossa on ESP, niin kyseinen tekniikka toimii myös niin että se rajoittaa alhaisissa nopeuksissa jarrulla sitä sutivampaa pyörää...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


juumo kirjoitti:

Tietääkö kukaan onko missään seat mallissa, lähinnä eniten kiinnostaa leon, olemassa minkäänlaista lukkoa etuveto malleissa? Myöskin onko jossain saatavilla näihin esim. torsen tyyppistä lukkoa ja olisko noista edes käytännössä hyötyä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu