70% ihmisistä "pettää" (vääräsana, sillä ihmisellä on luonnossaan jo normaalia hakea useampia parittelukumppaneita) jossain vaiheessa elämäänsä kumppaniansa. Mitä helvetin saarnaajia te luulette olevanne moralisoimaan muiden tekoja. Ei ole pakko katsella, saatika puuttua toisen ihmisen tekemisiin mikäli tekee niin pahaa, että jonnekin suomi24 palstalle täytyy tulla ruikuttamaan pahaa oloansa ja onnetonta elämäänsä. Suurin osa toimisi ja toimii samalla tavalla kuin olli, mikäli ihastuu uuteen ihmiseen, mutta kukaan ei sitä voi myöntää.
Te olette kaksinaamaisia
paskoja
4609
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Olli myöntää, mutta nythän Ollilla on krapula ??? Jos se parinvaihto kerran on kertomallasi tavalla niin helppoa niin miksi Olli edelleen potee huonoa omaatuntoa ihastumisestaan Hanneen?
Olen onnellinen ihminen enkä petä kuten ei kumppaninikaan ja silti kirjoitan tänne.
Kaikki sympatiani on tuon retaleen tarkoitan Ollia tyttöystävän puolella.
Meneppä sinä nyt toviksi itseesi ja mieti miltä tuntuisi kun mahdollinen puolisosi kuseskelisi toistuvasti muiden vaatteille televisiossa ja sen jälkeen ruikuttaisi toisen naisen perään onnistuen saamaan täydessä kännissä olevan naisen peittonsa alle.
liian nuori katsomaan teini-ikäisten viihdettä.
Jokainen on täällä mitä mieltä haluaa.
Älä siis tule tänne neuvomaan, mitä mieltä meidän pitäis olla.
Jos sun tekee noin pahaa lukea kirjoituksia, niin älä eksy tänne keskustelupalstalle.