köyhäpoika

saa vain 156000 euroa maanviljelys tukiaisia,niin vähän ajatelkaa..
sammonkin möi "vain" 4 miljardilla egellä..niimpä.
6843
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Minä käytän tuon verran jo pelkästään yhtenä viikonloppuna bilettämiseen.

Muutenkin Wahlroos on kuin olisi seipään niellyt. Sammon myynti on minulla tiedossa koska omistan Danske Bankin osakkeita.

Äänestä
  • Kaikkea sitä finanssipelistä löytyykin, kopiofirman osakkeita ja biletystä, pankin osakkeita tietenkin on.

    Äänestä

maksoihan valehroosi korkoja talletukselle alle puoli rosenttia.invlaatio suurempaa.kyllä sillä rikastuu

Äänestä

Se on totta, vain 156.000 euroa. Onneksi hän älysi olla kovasti tukiaisia VASTAAN. Miettikääs, kuinka paljon fyffee olisikaan tullut jos hän olisi hokassut olla myönteinen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Näin meillä :)

Äänestä

summia ei viittis edes mainostaa!!!"rulekset"kun lähtee liikenteeseen niiin paljos palaaaaa???SAVORULES???vähän enemmän!!!!!!!

Äänestä
  • Satoja tuhansia €uroja. Niin se vaan maailma pyörii kun minä käsken.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


wahlroos kirjoitti:

saa vain 156000 euroa maanviljelys tukiaisia,niin vähän ajatelkaa..
sammonkin möi "vain" 4 miljardilla egellä..niimpä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu