mitä kannattee maksaa

tuollainen olisi tarjolla, vm-92, 410 tkm. ajettu. Oli siisti ja hyväkuntoinen. Onko mitään tyyppivikoja tms. ko. mallissa.
3853
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

miten nuo kilometrit 410 tkm, voi hirivitys.
mutta jos auto on diesel (asia erikseen. jos benziini elä osta.

Äänestä
  • Kyllä on matkanteko ehtoo puolella oli kone mikä vaan,en suosittele ostamaan jos et saa tingattua koneremontin hintaa pois,audin koneet on kysymysmerkki pienemmilläkin kilometrimäärillä!

    Äänestä

  • hese kirjoitti:

    Kyllä on matkanteko ehtoo puolella oli kone mikä vaan,en suosittele ostamaan jos et saa tingattua koneremontin hintaa pois,audin koneet on kysymysmerkki pienemmilläkin kilometrimäärillä!

    Onhan tuolla kierretty mualimmoo mut on sillä vielä kilometrejä edessäkin runsaasti. Itselläni on 550 tkm tullut täyteen (100 2.0E). Kyllä se kone toimii kunhan pitää hyvää huolta... Kori kyllä kilometrit kestää. Hinnasta en tiedä tarkkaan sanoa mutta pyytäväthän ne liikkeessä vielä 8 - 9 000. Ehkä 7 - 7500 on realistinen hinta ton verran ajetulle??

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


audi 80 2.0E (B4) kirjoitti:

tuollainen olisi tarjolla, vm-92, 410 tkm. ajettu. Oli siisti ja hyväkuntoinen. Onko mitään tyyppivikoja tms. ko. mallissa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu