Eli olen lähdössä tuossa tammikuun alussa (tarkka päivämäärä ei vielä tiedossa) Ausseihin. Ensin Sydneyhin ja sieltä sit suunnataan sinne mistä duunia löytyy.
Nyt oliski erittäin mukavaa saada matkaseuraa ihan täältä Suomesta lähtien. Etenki lennolle =D Eli jos olet mukava, sosiaalinen henkilö (mieluiten tyttö) niin ilmottele itsestäsi.
-Sara87-
Matkaseuraa tammikuun alusta ..?
6
997
Vastaukset 6
- aussit kutsuu..
Hei!
itse oon lähdössä sydneyyn tammikuun alussa myös.Tarkkaa päivää ei viel oo tiedossa, mutta se on varmaankin 2.,3., tai 4.päivä tammikuuta!
jos sulle siis sopis joku noista päivistä niin laita vaikka mailiosote niin tutustutaan paremmin :)
Itekkin just lennolle kaipailen seuraa!ja oon sisi tyttö vm.85 :) - Sanlitun
[email protected]
En lähde ihan tammikuun alussa, mutta tammi-helmikuussa kuitenkin. - nimetön84
Tarkoitus olisi lentää sydeyhin 11.-12.1, lentoja ei vielä varattu. Lennolle kaipaisi seuraa. Olen 22v. tyttö, laita meiliä jos kiinnostaa.
[email protected]- W.B. Eki
Mä olen lähdössä 1.1.-06 kohti Sydneytä.
klo 7:45 Lontooseen ja sieltä klo 11:15 nokka kohti ausseja.
:-) - W.E. Eki
W.B. Eki kirjoitti:
Mä olen lähdössä 1.1.-06 kohti Sydneytä.
klo 7:45 Lontooseen ja sieltä klo 11:15 nokka kohti ausseja.
:-)siis 1.1.- 07 tietenkin...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Pyhäjärvi syvällä kusessa
Pyhäjärvi ei tule selviämään millään tästä alhosta. Ollaan aivan liian syvällä. https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/pyha1371413- 1481081
Miten voi sinun
tunteet yhtäkkiä kuolla kuin napista painamalla? Et enää vilkaisekaan minuun päin vaan jos vahingossa näet minut käännät69906- 68713
PYHÄJÄRVEN KAUPUNKI VALTIOVARAINMINESTERIÖN ARVIOINTIMENETTELYYN..TE
...siinä se nyt on, mitä tässä enää vikistään. Uutiset Yle, 14.8. Klo 20.30, ei tunnu mukavalta.56703Miksi naiset haluavat itseään vanhemman kumppanin? Vai haluavatko?
Tuolla toisessa ketjussa tuli esille tämä kysymys ja se on mielestäni hyvä kysymys. Kiitos scrg:lle tämän kysymyksen esi224637- 37589
Missä vaiheessa
Unohdit minut? Onko sinulla oikeasti mies jota rakastat? Tiedän että möhlin ja odotin liikaa. Ei tarvitse vastata jos et33551- 39527
- 63513