Mitäpä jos Ollille on kerrottu päiväkirjahuoneessa että tyttöystävä on jättänyt ja ehdottomasti kielletty kertomasta muille , vaikka häädön uhalla.
Nythän Olli jo kommentoi Hannea vaimona ja yrittää joka yö viereen. Ja muutenkin suhtautuminen muuttunut.
BB:hän kertoo asukeille jos ulkopuolisessa elämässä on tapahtunut merkittäviä käänteitä...
Nythän Olli jo kommentoi Hannea vaimona ja yrittää joka yö viereen. Ja muutenkin suhtautuminen muuttunut.
BB:hän kertoo asukeille jos ulkopuolisessa elämässä on tapahtunut merkittäviä käänteitä...
Vastaukset 9
Vanhimmat
.........
täähän on vain Ollin peliä, tyttöystävän kanssa kaikki sovittu ja Hanne on täysillä mukana ja tietää pelin hengen!
Tuskimpa vaan etukäteen sopinust että mä sitten sormetan jotain muijaa talossa, sopiihan sulle raks tyttöystävä. Joopa joo
mitään etukäteen tyttäystävänsä kanssa. Ai että kun mä sit meen sinne taloon niin eihän sua haidaa jos vähän sormeilen muita misuja siellä.. Tolla naamalla!
on sopia asiasta joka laskee Ollin suosiota? Ei kai kukaan nyt niin tyhmä olisi, että tollasta showta vetäisi. 50000 jää vaan unelmaksi jos pettää muijaansa katsojien edessä.
Onneksi joillain on sentään huumorintaju jäljellä...
enkä tarkoita sinua kun et kuitenkaan tajua ellen sitä sano!
Olli on tosi hermostunut,mietteliäs ja pälyilevä...
Sietää ollakin pälyilevä ja hermostunut kun on käyttäytynyt niin. Rajansa kaikella. Eipä taida olla Ollilla tyttöystävää kun tulee takaisin.Minä en ainakaan moista äijää kattelisi. Jos ei voi pitää näppäjään erossa toisten rinnoista ja muista intiimeistä paikoista niin lapikasta näyttäisin.
ollut välliä viljanen, varmaan on pohtinut sekoilujaan talossa kun on nukkunut Hannen kanssa. En kyllä näe siinä mitään pahaa.
Vaikka olen sitä mieltä että mitään muuta ei ole tapahtunut, mutta kovasti aina välillä ajattelee että mitä mieltä tyttöystävä on.
Jos sellaista Ollilta enää löytyy :) :) :)