Niinalle terveiset Petäjäksestä

Sait sitte kusetettua meikäläistä. Homma meni ihan putkeen. Pari päivää jännitin ja kaksi yötä valvoin treffejä odotellessa.

Sinä vain jätit tulematta. Onko mieles hyvä nyt.
1258
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tosi törkeä nainen tommonen,,,toivottavasti ei kuseta muita,,,Tuommonen nainen ei tarvitse miestä.Toivotaan että naisella kolahtaa joskus omaan nilkaan tekosensa.Tietää sen jälkeen miltä toisesta voi tuntua tuommonen touhu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Aimo kirjoitti:

Sait sitte kusetettua meikäläistä. Homma meni ihan putkeen. Pari päivää jännitin ja kaksi yötä valvoin treffejä odotellessa.

Sinä vain jätit tulematta. Onko mieles hyvä nyt.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu