lmao kattokaa juttua pk pure1333
ehehhehe
8314
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
..tietää mun salikseni. -.- Kai sä nyt erotat miten mä kirjotan ja miten mun kaveri? Haukut nyt siis ihan väärää persoonaa. Mutta kaverini on kyllä ihan oikeessa että oot vähän "Äitin pipi".
Ja muita tuskin kiinnostaa mitä mun kaveri mun ukolla kirjottelee. -.-
Itse olisin sut jätkä laittanu ingoreen ja ollu puhumatta tomoselle uikuttajalle. -.-
just... laitanko kaikki loputki kuvat nettiin? siinä
nähää kuka on uikuttaja...
Juntta 94, haukut muita, mutta mistä syystä? Kerrohan...
joten reporttaan susta siitäki lol... matkin vähä SUA!
..vaan, ei ole mun ongelma, ei olla tehty yhteiseksi, kaveri näki saliksen. Kuka täälä uikuttaa, sinä. -.- KETÄÄÄN EI KIINNOSTA! Älyytkö?
Reporttaa vaan, ei haittaa, oot mun ingoressa joten, ihan rauhassa. -.- Tarvit siis kuvan, report abuse, josta lähtee kuva mitä olet tekemässä. -.-
Kuvasta täytyy myös paljastua mitä minä olen sanomassa. -.-
On kiellettyä ostaa ukko, ostit juntta 94:n vanhalta runekaveriltani -.- siintä vaan, reporttaa pk pure1333:sta, hän voi ihan hyvin reportata sinusta!
kysy kaikilta mun kamuilt tein sen iha ite...
Ei kiinnosta vittuakaan... ja ette te voi kenestäkää reporttaa ku se pitää tehä viimestää minuutti sen jälkee nub...