Miksi miksi

Minkätakia et päässyt?
9855
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

no siks ku pitää mennä sitten vasta ens keväänä, sopii meille paremmin.....

Äänestä

ei ollut hoitajaa pienokaisille kun sen yhden piti mennä sairaalaan kattomaan sukulaistaan...

=(

*harmittaa*

~Q~

Äänestä
  • en uskaltanut, vaikka ihan tosissani meinasin, siis todella olin jo vaihtamassakin ajankohtaa, mutta se sitten vain jäi..Kyllä me joskus jossain kohdataan vielä uudestaan, uskon näin

    Äänestä

  • uhkapelkuri kirjoitti:

    en uskaltanut, vaikka ihan tosissani meinasin, siis todella olin jo vaihtamassakin ajankohtaa, mutta se sitten vain jäi..Kyllä me joskus jossain kohdataan vielä uudestaan, uskon näin

    ...Niin...

    Äänestä

  • ~Q~ kirjoitti:

    ...Niin...

    jos järjestettäis jotai tänään? .. vai onko sulla niin kiireistä ettet ehdi ..

    Äänestä

  • edellisestä mut mitä kirjoitti:

    jos järjestettäis jotai tänään? .. vai onko sulla niin kiireistä ettet ehdi ..

    Tänään taas! Pääsisköhän sitä vaikka huomenna "kaupoille"? Mitäs suunnitelmia sulla viikonloppuna?

    =)

    ~Q~

    Äänestä

  • ~Q~ kirjoitti:

    Tänään taas! Pääsisköhän sitä vaikka huomenna "kaupoille"? Mitäs suunnitelmia sulla viikonloppuna?

    =)

    ~Q~

    mennään ostaan joululahjoja toisillemme yhdessä :)....vai oliko se vähän typerä juttu ..no ehdota jotaki fiksumpaa..

    Äänestä

  • .... kirjoitti:

    mennään ostaan joululahjoja toisillemme yhdessä :)....vai oliko se vähän typerä juttu ..no ehdota jotaki fiksumpaa..

    ...joten se siitä mut ois se oikeesti ihanaa mennä jouluostoksille yhdessä vaikka jo ensi jouluna. Siitä kotiin joulusapuskaa laittamaan, kinkkua uuniin...ethän oo vegetaristi(?) =D ,leipomukset, kynttilät,jouluntuoksu ja SUN KAINALO!!!

    Voi luoja kuinka olen niitä yhteisiä hetkiä salaa toivonut mutten kerro sitä sulle...krhm*

    Tietäisin heti mihin sut veisin...siellä isossa kaupassa on sellainen kultajousi-liike johon mentäisiin ekana ja heti ekassa vitriinissä oikealla on kultainen( hopeaa) aurinko jonka ostaisin ITSELLENI joululahjaksi...
    sitä kantaisin sydämessäni ja kaulassani lopunelämän--->omaa aurinkoani=) Jos käyt niin vilkase. Se on KAUNIS! ja tuo aina sut mieleeni*huoh*

    Olisit sitten läsnä vaikket olisikaan
    ja sulle ostaisin jonkun vastaavan kultavempeleen vai tykkäätkö niistä nahkaremmillisistä enemmän jollainen sulla oli kaulassa viimeksi kun juteltiin kasvotusten?

    ...Ja voishan niitä rinkuloitakin katsoa*OHO*(anteeksi älä säikähdä!!!) mikäli ensin on edetty sellaiseen pisteeseen...ei mulla mikään kiire oo mut kuitenkin...30:nen lähestyy lujaa vauhtia>=(

    Ei ollenkaan typerä juttu...Voitas kahvitella siinä alakerran isossa kahviossa. Ottaisin moccachino(kirjotetaankohan noin(?) jokatapauksessa-kahvin=)

    Saataisiin olla kahdestaan...huoh se ois niin ihanaa...

    Mulla on iso ikävä!=(


    =)

    ~Q~

    Äänestä

olin muualla Suomessa.Töissä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


;;;;;;;;;; kirjoitti:

Minkätakia et päässyt?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu