Seiska spekuloi...

Ei kun hetkinen, eihän tämä olekaan seiska vaan hyvinkin arvostettu moottoriurheilujulkaisu..
http://www.autosport.com/magazine.html
3354
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

tollasen lehden kanteenkin jos olisi pelkkä villi huhu.

Äänestä

Räikkösen paikalla ensimmäiset kolme kisaa salassa, koska Räikkösellä oli joitain ongelmia?

Äänestä

Lehti on menettänyt asemiaan paljon viime aikoina koska se saa enää äärimmäisen harvoin mitään scooppeja tai ensitietoja. Hyvin oletettavaa on, että Mclaren on tarkoituksella syöttänyt harhatietoa, jotta jo kisapaikan varmistanut Hamilton pysyisi poissa otsikoista mahdollisimman pitkään.

Samalla tietenkin Mclaren pysyy otsikoissa joka sekin on tärkeää sponsoreiden kannalta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


-Kooma- kirjoitti:

Ei kun hetkinen, eihän tämä olekaan seiska vaan hyvinkin arvostettu moottoriurheilujulkaisu..
http://www.autosport.com/magazine.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu