Viritystä peliin?!

Onko järkee virittää AK-47 B-Spetsnaz asetta, jos on nii mitä osia kannattais uusia?
4285
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mutta jos on ehdottoman pakko niin vaihda jousi 100% ja männänpää alumiiniseen/teräksiseen.

Äänestä
  • Jos pelitehokkuutta haet niin tottakai on kannattavaa virittää, se mitä täytyy/kannattaa vaihtaa riippuu siitä kuinka raskasta viritystä olet ajatellut.

    Äänestä

  • aeg kirjoitti:

    Jos pelitehokkuutta haet niin tottakai on kannattavaa virittää, se mitä täytyy/kannattaa vaihtaa riippuu siitä kuinka raskasta viritystä olet ajatellut.

    MItkät osat sopis m100 jouselle?

    Äänestä

  • MegaSord kirjoitti:

    MItkät osat sopis m100 jouselle?

    Osta hurricanen m100 tune up kit pcb:stä se maksaa 55e!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


MegaSord kirjoitti:

Onko järkee virittää AK-47 B-Spetsnaz asetta, jos on nii mitä osia kannattais uusia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu