Koodia jolla saa johtajasuden palaamaan?

Niin onko mitään kyseistä koodia? Olen muistaakseni nähnyt aikaisemminkin samallaisen keskustelun, mutten löytänyt sitä enään.

Kiitos jo etukäteen ;)
3374
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kun kirjottaa koodilaatikkoon
Boolprop testingcheatsenabled true
ja painaa sift pohjassa postilaatikkoa ja valitsee sieltä vaihtoehdon jonka nimeä en muista xD se oli joku "vierailu" juttu enkuksi ja muistaakseni ylin vaihtoehto..sitten valitset vain "wolf". Se susi joka tulee ei välttämättä ole johtajasusi vaan se tulee satumanvaraisesti.

Äänestä
  • Sun pitää painaa Leader Of The Pack.

    Sillon tulee johtajasusi mut jos painaa Wolf nii tulee susi :D

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


seeprafisu kirjoitti:

Niin onko mitään kyseistä koodia? Olen muistaakseni nähnyt aikaisemminkin samallaisen keskustelun, mutten löytänyt sitä enään.

Kiitos jo etukäteen ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu