KIRPEÄ KARKIT?

Onko kenelläkään kokemusta kun on tehnyt raskauden aikana kirpeitä karkkeja mieli,että kumpikohan on syntynyt?
42228
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Andorgyyni sieltä tulee

Äänestä
  • että vauva on tulossa :)

    Äänestä

  • meppe kirjoitti:

    että vauva on tulossa :)

    ihan satavarma ennustus!

    Äänestä

Näinköhän sillä on merkitystä... Joo, mut mulla teki edellisessä raskaudessa tosi paljo mieli kirpeitä karkkeja, etenkin oikein kirpeitä, suolaisia salmiakkeja. Ja poika tuli.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


-himo kirjoitti:

Onko kenelläkään kokemusta kun on tehnyt raskauden aikana kirpeitä karkkeja mieli,että kumpikohan on syntynyt?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu