...Ja minä2 senku pukkaa samoja viestejä mitä muut? Alkaa vähä ärsyttää...
t. Baby Awa
t. Baby Awa
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
EIHÄN TÄHÄN PALSTAAN TARVII ENÄÄ MITÄÄN LISÄTÄ JOS KAIKKI MUKA JO ON KIRJOITETTU YLÖS! KIRJOITTAA MUUTKIN SAMOJA VIESTEJÄ. ÄLKÄÄ MINULLE VALITTAKO!
Kannattaisi nyt ensin opetella kirjakielen alkeet, eli ne isot kirjaimet ja pisteet, että olisi edes vähän siistimpää luettavaa. Ja kannattaa selailla vanhoja keskusteluja, jos on samoja aiheita, niin sitten ei kannata samoista asioista uusia keskusteluja aloitttaa.
Mäki pistän aika selvät otsikot. Tässä esimerkki
Lordin suomenkieliset fanisivut.
Ja sitte mä2 pistää samanlaisen otsikon ja saman linkin. Eri asia jos ihmiset ei pistäs selviä otsikoita ja sitte tulis vahingossa samoja aiheita. Mut mä oon ainaki pistäny selvät otsikot ja mä2 pistää samoja juttuja. LOPETA SE!
KEKSI PLIIS JOTAI UUTTA TAI ÄLÄ KIRJOTA MITÄÄN!