Mies kerjää peppua

On kuulemma trendikästä seksitellä siihen toiseen paikkaan. Sen verran on kokeiltu että kipeää kävi mutta partnerista on kuulemma ihanaa. On tullut vaatimuksia että lisää pitää saada mutta eikö ole väärin että toisen pitäisi kärsiä kipuja ja tehdä sellaista mikä on vastenmielistä jotta toinen saa nautinnon. Eikö seksiä pidä tehdä kummankin ehdoilla eikä vain toisten mielihaluja tyydytellä?
5647
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Vastasit jo itse omaan kysymykseesi: kyllä, seksi on kahden kauppa, eikä kipua saa tuottaa ellei sitä erikseen pyydetä ;o)

Äänestä

miehen kanssa eikä täällä palstoilla . sehän on teidän suhde eikä kaikkien yhteinen vai mitä.
Pitää tehdä kaikkea niin että molemmat nauttii ja sekin kyllä varmasti sujuu kun keskustelet asiasta ja teeette sen niin ettei satu .
Olen kokeillut kans hyvältä se tuntui mutta jotenki tykkään kyllä enemmän siihen oikeaan paikkaan ,eikä tuonne b rappuun . Joskus vain sitä harrastetaan ja onko se niin trendikästä en usko . Eiköhän ole vain jännittävää kokeilla uutta tietää sitte onko se sitä mitä haluaa .
Hyvät jatkot ja juttele miehes kanssa käytä jotain rasvoja apuna ja aloitelkaa edes varovasti
äläkä jännittää kauheasti kun se varmaan syy että kivuliasta on .

Äänestä

ja tälle palstalle tämmöiset asiat ei kuulu kirjottele sinne seksipalstalle on oikeampi paikka.
Ei ole viisasta kysellä täällä selviä asioita ja sun ja miehesi yksityisasioita . ajattele vähän

Äänestä

joita mies haluaa naiselta: suihinottoa, takaapäin ja anaalia. Mikäänhän niistä ei naiselle tuota mielihyvää. Itsekästä miehiltä.

Kunpa joskus miehet ymmärtäisivät jotain naisen tyydyttämisestä, eikä vaan itsensä. Huoh!

Äänestä
  • puhu vain itsestäsi et tiedä mitä muut haluaa minusta nuo takaapäin ja anaali on ihan ok mutta suihin en ota yök se on ällöä kokeillut olen . Tiedän monia jotka tykkää noista kaikista jutuista mutta en itse ja älä sinä nikki asiaa puhu kuin omasta puolestasi kunet voi tietää mitä mieltä muut on

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lisse kirjoitti:

On kuulemma trendikästä seksitellä siihen toiseen paikkaan. Sen verran on kokeiltu että kipeää kävi mutta partnerista on kuulemma ihanaa. On tullut vaatimuksia että lisää pitää saada mutta eikö ole väärin että toisen pitäisi kärsiä kipuja ja tehdä sellaista mikä on vastenmielistä jotta toinen saa nautinnon. Eikö seksiä pidä tehdä kummankin ehdoilla eikä vain toisten mielihaluja tyydytellä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu