Elämäni Toyotaa

Mutta nyt täytyy sanoa, kun eräs perheenjäsen osti Lexusen RX 400h:n, että on ks. auto on yksi parhaista autoista mitä tiedän. Voin olla, että en ikinä osta japsia, mutta en kyllä haukukkaan enää.
2469
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ymmärsit ettei auton hyvyys riipu siitä missä se on suunniteltu, mutta kolmella moottorilla varustettu, alkaen 82 000 € maksava RX400h ei kyllä mitenkään edusta tyypillistä japanilaista autoa.

Äänestä
  • homma on että se koppakuoriainen on ruma.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


haukkunut kirjoitti:

Mutta nyt täytyy sanoa, kun eräs perheenjäsen osti Lexusen RX 400h:n, että on ks. auto on yksi parhaista autoista mitä tiedän. Voin olla, että en ikinä osta japsia, mutta en kyllä haukukkaan enää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu