Hirvee häly yhestä piip napista!

.,.,.,.,.

Mikä ihmeen panikki jollekin Sarillekin tuli tosta yhestä -------- painikkeesta!? Miksi ihmeessä niitten pitäis painaa sitä nappia? Eihän niillä ole tällä ketkellä mitään muuta kuin menetettävää!

Antasivat sen ---------- napin vain olla!

4

519

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • sinäkin!

      Ei vittu mikä urpo olet. Mitä menetettävää niillä on vaikka painaisivat nappia? BB ei ole missään vaiheessa kieltänyt painamasta, kuten tekisi jos kyse olisi "sääntöjen" rikkomisesta.

      • epävarma ääliö.

        No olishan ne voinu menettää vaikka koko ruokavarastonsa ja lukkiutuneet ja jääneet nukkumaan yöksi jonnekin ulkosalle!


      • joope.

        ääliö ollakin. Eihän niiden olis todellakaan tarvinnut painaa sitä nappia.


    • toi nappi juttu oli minusta hulvaton. hyvä psykolooginen juttu. hauskaa oli seurata miten ihmiset reagoi tilanteeseen. en tiedä jos olin vaan väsynyt, mutta naurattii ihan sikana kun kaiken tuon pohdiskelun jälkeen lopputulos olikin vain yksi pulla=)=)=).

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi sä valitsit

      Juuri minut sieltä?
      Ikävä
      75
      3577
    2. Kerro nyt rehellisesti fiilikset?

      Rehellinem fiilis
      Suhteet
      62
      2684
    3. Heilutetaanko peittoa hieman

      Heilutetaan peittoa vähän ;3
      Ikävä
      81
      2607
    4. Hei........

      Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.
      Ikävä
      58
      2408
    5. Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?

      Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1
      Sinkut
      91
      2337
    6. Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa kansainvälinen etsintäkuulutus Poliis

      Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa – kansainvälinen etsintäkuulutus Poliisi pyytää yleisön apu
      Maailman menoa
      248
      2082
    7. Kaipaan sua, Ope

      Mietin, että ajatteletko sinä minua?..
      Ikävä
      43
      1902
    8. Tilanteesi nyt?

      Kysymys otsikossa
      Suhteet
      44
      1759
    9. Mä en jaksa suojella sua enää

      Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t
      Ikävä
      15
      1471
    10. EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!

      "Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p
      Maailman menoa
      149
      1408
    Aihe