tietääkö kukaan kuinka pitkä ja kuinka paljon eva longoria painaa?
tai edes hänen bmi:n?
kiitti jo etukäteen! :)
eva longoria
6
3697
Vastaukset
- nainen..
..on lukemani mukaan 157cm pitkä ja bmi 18.8:)
- asssss
Hänhän on kokoa XXS, ja todellakin hirmuisen laiha.
Painoindeksi silti normaalipainon puolella, eikä lihaksiakaan nyt mitenkään hirveän paljon näy olevan. Miten tuo on mahdollista O_o
- nancycallahan
tiedän koska oon yhtä pitkä ja kesällä olin saman painoinenkin. Eva on 157 cm niinkuin tuossa jo sanottiinkin, painoa 47kg.
- fklkjh
Oho!!! painaako eva mua enemmän,
oon samanpitunen ja painan 44kg - Tara
fklkjh kirjoitti:
Oho!!! painaako eva mua enemmän,
oon samanpitunen ja painan 44kgHaloo. Jos oot vielä lapsi tai nuori, niin aikuiset painaa enemmän!
- Anonyymi
fklkjh kirjoitti:
Oho!!! painaako eva mua enemmän,
oon samanpitunen ja painan 44kgkommentoit 2007 tiedän, Mutta 2004-2005 Evahan itse sanoi että hän käy salilla jonka takia hän kerää painoa enemmän kuin mitä yleensä painoi
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse43713SDP:n kansanedustaja Nazima Radmyar uhriutuu somessa saamistaan viesteistä.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011854410.html Miksi Razmyar ei kestä kansan palautetta oikean kansanedustajan tavo1933619Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?
Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv1283350Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky713332Korpelanvaara
Korpelanvaaran alle tulee uusi hevosurheilu keskus monen miljoonan investoinnit202176Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?
Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv251768- 321519
- 321471
- 911393
- 151333