Mikä läppäri 1000 €:lla?

Kertokaa mielipiteenne, et mikä läppäri kannattaa ostaa kun budjetti on noin 1000 €.

Kiitos vinkeistä jo etukäteen!
3897
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Macbookin saa AppleStoresta 1129-85 € (alennuskuponki). Jos vertaat muihin Core 2 Duo prosessorikoneisiin, huomaat, että on kilpailukykyinen.

Äänestä
  • mutta liikkeet välttämättä ei. sillä jokainen pyrkii aivan varmasti myymään omia tuotteitaan asiakkaan tarpeista riippumatta. Esimerkiksi Windowsin pakkotuputtamisen ja Win-fanaatikkojen "asiantuntevien suositusten" murheisia seurauksia on suomi24 pullollaan, eikä se myyjäkään näköjään vastaa yhtään mistään kunhan on saanut romunsa kaupaksi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vinkkejä tarvitaan kirjoitti:

Kertokaa mielipiteenne, et mikä läppäri kannattaa ostaa kun budjetti on noin 1000 €.

Kiitos vinkeistä jo etukäteen!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu