Meiän firmassa on varsin rankka YT käynnissä ja kaikille on selvää, että monille pikkujoulu on viimeinen tässä firmassa. Miten tämä yleensä vaikutttaa pikkujouluihin? Olisi kiva tietää etukäteen ja kuulla kokemuksia.
Oma duunini lienee varmimmasta päästä, mutta kymmeniä ihmisiä lähtee. Ollaan aika iso firma ja viina ja ruuat on ilmaisia. Puuttuuko pikkujouluista nyt vipinä ja flirtti kokonaan kun on musta pilvi taivaanrannassa?
YT ja pikkujoulut
Nimetön
2
2253
Vastaukset
- Nimetöntä
Joo, lisätään toinen samanlainen, täällä myös YT ja aika ankea mieli... Pikkujoulut olivat jo, ja meillä ehkä se näkyi enemmänkin vähän ylilyönteinä ja tietysti siinä että kovin moni ei vaivautunut edes tulemaan paikalle.
Minkäs teet. - mitö
mikä on YT?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1396619
Mies, mua jotenkin kiinnostaa
Että osaatko sä ollenkaan höllätä? Ootko aina kuin persiille ammuttu karhu. Pohtimassa muiden vikoja?1495709- 1234871
Moi kuumis.
Just ajattelin sua. Oot mun rauha, turva ja lämpö. Olet monia muitakin asioita, mut noita tartten eniten. Pus.434470Milloin olisi sinun ja kaivattusi
Kaunein päivä? Kamalin hetki? Miksi? Kumpaa pyrit muistelemaan? Kumpi hallitsee mieltäsi?523872- 623051
Itkin oikeasti aamulla taas
Haluaisin niin kertoa miltä musta tuntuu. Oon jotenkin hajalla. Tarvitsin ees jonkun joka ymmärtää.522946Minun rakkaani.
Haluaisin käden mitan päähän sinusta. Silleen, että yltäisin koskettamaan, jos siltä tuntuu. Olen tosi huono puhumaan, m242352- 352228
Naiselle hyvää viikkoa
olet edelleen sydämessäni. Toivon sinulle myötätuulta mitä ikinä teetkään🪢152187