ADSL2-modeemi

Sain käsiini tuttavalta ADSL2-modeemin ja minulla on peruslaajakaista DNA:lta ja ihmettelin sopiikohan toi uus modeemi tähän laajakaistaan???
1494
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Varmasti en voi sanoa kun et kertonut modeemin merkkiä/mallia mutta eiköhän (lähes) kaikki adsl-modeemit jotka ovat adsl2 modeemeja osaaa myös tuon perus adsl siirron.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Eekka kirjoitti:

Sain käsiini tuttavalta ADSL2-modeemin ja minulla on peruslaajakaista DNA:lta ja ihmettelin sopiikohan toi uus modeemi tähän laajakaistaan???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu