Kun etsit elävää musiikkia juhlaasi, kannattaa käydä katsomassa www.illanorkesteri.net
Löytyy iso joukko bändejä koko maasta.
Löytyy iso joukko bändejä koko maasta.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
nii varmaa.
ja jos toi ei oo mainos nii ei mikään!!!
Mainos se on ja tämän foorumin "politiikkaa" ajatellen olen jokseenkin yllättynyt että tämä ei vieläkään täältä ole poistunut:)
Tässä keskustelufoorumissa on käyty välillä kovaa keskustelua viestisensuurista. Ymmärrettäväähän se on että "mainokset" poistetaan, mutta yleensä ne ovat se suurin hyöty jonka vuoksi monet näille foorumeille tulevat. Onneksi on kuitenkin myös muita hääaiheisia keskustelufoorumeita, joista tämän hyödyn löytää. Riittää kun laittaa hakusanan "häät". Sieltähän niitä pulpahtaa.
Itsensä mainostaminen on kiellettyä, mutta palveluiden suositteleminen ei. Illanorkesteri on bändejä välittävä organisaatio eikä siis kerää taloudellista hyötyä itse.
http://www.viihdeoka.net välittää myöskin palveluita ja neuvoja veloituksetta. ohjelman esittäjille ja bändeille valitettavasti joutuu "nimellisen" korvauksen esiintymisen jälkeen maksamaan.