Poikabaaria?

Löytyykö Raumalta "blue oyster"-tyyppistä baaria? Olisin kiitollinen tiedosta,ei tarvitsisi aina lähteä poriin kun "tekee mieli"..
1638
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Raumlainen oleggan gunnes paigoi Raumal tiädä. Toise keksimä nicin oot gyl pöllinyt mut tuhkaluukutuuppaajien paikoi et muga tiä. Men Kallionhoviin. Siäl niit pinkkikravatei o. Katos Raumal o segi erikoist et sen paikan salanimi on pink oyster. Siäl saa vessaas työnttä niin et paska tursuu pitki reisii.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Ganalin Pauli Ankka kirjoitti:

Löytyykö Raumalta "blue oyster"-tyyppistä baaria? Olisin kiitollinen tiedosta,ei tarvitsisi aina lähteä poriin kun "tekee mieli"..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu