Siis tarvitaan Mira Warriors prisessa takas, ei mitään juntti Kalea tai kummeli Hanaa!
Kaikki fiksut äänestää Miran takas, koska se epäreilusti pudotettiin.
Mira on ainoa joka on oikeesti ansainnut voittoon, BB:n tuotanto ei sitten pystynnyttkään manipuloimaan suurta yleisöä!
Näytetään niille kuka on anasainnut voiton!!!!
Laittakaa Miralle paljon plussii
Kaikki fiksut äänestää Miran takas, koska se epäreilusti pudotettiin.
Mira on ainoa joka on oikeesti ansainnut voittoon, BB:n tuotanto ei sitten pystynnyttkään manipuloimaan suurta yleisöä!
Näytetään niille kuka on anasainnut voiton!!!!
Laittakaa Miralle paljon plussii
Vastaukset 7
Vanhimmat
pudotettiin? Ihan yhtä reilusti kun haukkumasi Kale tai Hena. Kaarlo takas! (Ei Mirassakaan mitään vikaa, mut mieluummin Kale)
niin kyllä Henastakin näytettiin koosteessa vain huonot puolet. sehän teki safkat siellä koko ajan ja muutakin ,mut niitä ei näytetty?
se on ihan sama kuka siellä on viimeisen viikon vaikka se olisi jeesus, niin ei sillä ole mahdollisuutta voittoon ainakaan minun mielestä!
Jos Jeesus tulisi, niin kyllä sitä äänestäisin voittoon.
Lataamossa.. tuntui tytön pää hajoavan.. Annetaan latvakakkosen jo olla rauhassa.
Taloon takaisin ehdottomasti ohi listojen Perttu! Tupla BB olisi hyvää lisä-arvoa. Toden näköisesti apina menee ottamaan jonkun mies tai nais kilpailijan sinne väkisin..
jos taloon tyylikkyyttä kaivataan, niin Kale taloon!
Mikä teitä vaivaa??? Mira on keskimääräistä yksikertaisempi ja ärsyttävä rääkyjä. Sen miesmaku hipoo jotain aivan käsittämättömiä pohjalukemia. Mikä se pumpattu niskahirviö on joka tunkee itseään sinne studioon??? joku Siwa-mies. Mira ei ole edes kaunis, aivan tavallinen. Sillä ei ole YHTÄÄN huumorintajua, eikä tilannetajua. Se kaiken lisäksi vielä feikkaa. Suomen ensimmäinen wannabe-biseksuaali. Voi itku, älkää olko noin naiveja "se on ihana ku se sanoo kaikki niin suoraan"- mira-faneja. Se on oikeesti aivan järkyttävän huonoa viihdettä jos mira tulee takas? Jos haluutte hämmentää niin äänestäkää sorellaa! Vaikka ihan ykkönen olis kilahteva kaarlo!!!!