miksi mira taloon?`

jos kaikki talon asukkaat äänesti miraa pois jo alkuviikoista lähtien, niin miksi se pitäis pistää sinne niitten seuraan ketkä sen haluaa pois?

btw.. hanne voi olla aika yllättynyt kun kaarlo tulee taloon :):) saa nähdä kenen kainalossa nukkuu tulevat viikot sitten ;)
392
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Sontaa,mustaa sontaa on Kaarlo,ihan sitä omaa itseänsä!!!

Sellaista törkyjätkää sinne kukaan enää äänestä.

Äänestä
  • äänestän

    Äänestä

  • 6845 kirjoitti:

    äänestän

    annoin jo miralle 50 ääntä

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ylipäätänsä? kirjoitti:

jos kaikki talon asukkaat äänesti miraa pois jo alkuviikoista lähtien, niin miksi se pitäis pistää sinne niitten seuraan ketkä sen haluaa pois?

btw.. hanne voi olla aika yllättynyt kun kaarlo tulee taloon :):) saa nähdä kenen kainalossa nukkuu tulevat viikot sitten ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu