Apua apua apua

Iik.. Olenkohan raskaana, kun mahani tuntuu vain kasvavan ja kasvavan?

Apua apua..
Miksi emättimestäni ei tule mitään sinertävää, kuten TV:n mainoksessa on kuvattu ?

Apua apua...Kertokaa pliis...
2387
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

että mene vaan vielä sinne isin ja äidin väliin kasvamaan muutamaksi vuodeksi ja yritä sitten uudelleen "olla hauska"

Äänestä
  • kysellä ihan mitä vaan...Kysyvä ei tieltä eksy, kuten joku kirjoitti nohevana jossain tuol alempana...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


-Daiju T.- kirjoitti:

Iik.. Olenkohan raskaana, kun mahani tuntuu vain kasvavan ja kasvavan?

Apua apua..
Miksi emättimestäni ei tule mitään sinertävää, kuten TV:n mainoksessa on kuvattu ?

Apua apua...Kertokaa pliis...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu