HUOMIO! HUOMIO!

jokainen muistaa antaa äänensä KAARLOLLE! Saadaan jotain hauskaa viimeselle viikolle.
5182
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Taloon. Talo tarvtsee isännän.
Munaton Kari ja Olli-renki ulos.

Äänestä
  • MISSÄ VITUSSA VOI ÄÄNESTÄÄ, SIIS BB:N SIVUILLA MUTTA MISSÄ SIELLÄ??

    Äänestä

se äänestys ala näköjään.

Äänestä

KYLLÄ! Mieluummin Kaarlo kuin Mira. Ei näköjään muilla mitään mahkuja. Tää on Miran ja Kaarlon välinen taistelu.

KAARLO TAKAISIN TALOON!

Äänestä
  • ..ja muropaketti ulko-ovelle!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sitten ku äänestys alkaa kirjoitti:

jokainen muistaa antaa äänensä KAARLOLLE! Saadaan jotain hauskaa viimeselle viikolle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu