156:sen nokka-akseli murtui!

olin viime kesänä moottoriradalla saksassa, kun yhtäkkiä pamahti.

Auto hinattiin mekkaajien luo ja katsoivat nokka-akselin melkein katkenneeksi!
21132
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ja nyt yli puolen vuoden jälkeen tuli mieleen kirjoittaa siitä tänne :)

Äänestä

Loimaalla. Nokka-akselit kesti ihan hyvin!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


voi paska! kirjoitti:

olin viime kesänä moottoriradalla saksassa, kun yhtäkkiä pamahti.

Auto hinattiin mekkaajien luo ja katsoivat nokka-akselin melkein katkenneeksi!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu