Vihdoinkin tuli mahdollisuus antaa miinuksia Hannelle. Nyt se kierä akka ulos sieltä. Noin epärehellisen ihmisen en haluaisia saavan voittoa, ei missään nimessä. Ja ei kai kukaan muukaan?? Ei kai kukaan ole niin toope, että voiton soisi toisen miestä vikittelevälle akalle??
HANNE ULOS!!!!!!!!
HANNE ULOS!!!!!!!!
Vastaukset 18
Vanhimmat
jonkun tajuta että hanne on äänestyksessä. ei vittu
EI,EI!Se on Sari, joka ansaitsee isolla kädellä lähteä!!Pakkelivosu!Hanne on sentään kaunis nainen luonnostaan!Ja muutenkin luonteeltaan mukava.
Hannen on aika lähteä selvittämään tekemisiään Kalalle.
mikä lähtee...ärsyttävä käkättäjä, pisteet laski siin vaihees ku alkaa ukko miestä vikitteleen.joteski vaan tullu nyt hannesta ärsyttäviä piirteitä esiin...tekisköhän se ku on talossa vähän populaa...pistääpi silmään. HANNE ULOS; KAARLO SISÄÄN
Luonteeltaan mukava? Ja kaunis? katotkohan samaa ohjelmaa. Tää on se bb:n Hanne mistä nyt keskustellaan!
Hanne luonteeltaan mukava, jopa kipinät alkoi sinkoilla. Mokomakin narisevaääninen ky...n
nielijä.
Olli ei ole eds kalaa nähnyt!
hoidossa. Hanne yrittänyt hoitaa Ollia kunnes saa kotoista palvelua.
eli toopet vaan vastailee...kyl sen oon tajunnut, nyt vaan muistutan, et se noita-akka saadaan lähteen. Yäk teitä!!!!
samaa mieltä. En tajua mitä tuo tekonaurujen tekopyhyys tekee tuolla vielä. ULOS JA VAUHDILLA!
Tässä se taas nähdään. Yksikään MIES ei ole Hannea syyttelemässä. Ja miksi olisikaan : hän on vapaa tekemään ihmissuhteissaan JUURI KUTEN HALUAA.
Naiset täällä pistävät Hannen syyksi OLLIN KÄYTÖKSEN. Uskomatonta 2006 vuonna mutta näköjään mahdollista kuitenkin. Mikäli varatun "vokottelija" olisi MIES, ei kukaan nostaisi tällaista hälyä asiasta.
Muistakaa, et "helvetis on se erityinen paikka naisille jotka ei pitäneet toistensa puolia". Allekirjoittanut ei sinne halua. LOL
niin hyvin on Kalan puolia pitänyt.
Oon kans ihmetellyt että mikä vaivaa kun Hanne saa syyt niskoilleen. Eiköhän Olli kuitenkin ole moraalinsa suhteen arveluttavampi...
Mitä Olli ei olisi valmis tekemään voittonsa eteen? Ehkä joku murha vois olla sellanen, tai en tiedä...
täällä edes mainitsee jonkun Ollin tyttöystävän nimee. Tunteeko joku muka sen? Se ei liittyis koko ohjelmaan millään tavalla, ellei yyyber-Olli olis koko ajan siitä jotain selittämässä.
tietääkseni hanne?siksi hannea nyt mollataan. ei se ollikaa mikää pulmunen oo ja tulee vielä osansa saamaan kun onpi äänestyksessä...pihalle lentää ku leppä keihas, mokas omat mahdollisuutensa alkamalla vehtaa toisen kanssa vaik on varattu.muutenki luulee olevansa nii tietäväinen...hyi h......!!!
on odotettu! Miinukset Hannelle.
ja ollihan se on kokoajan hannen kimpussa, onneks hannen kannattajilta on jäänyt rahat äänestää hanne voittoon, koska hanne eka kertaa äänestyksessä!!
valita! Ite valitsee kenen kanssa vehtaa ja kantaa seuraukset. Ei kai olli sentään missään vankilassa ole kalan kanssa, hyvänen aika.