APUA!

Onko hyvii neuvoi? Mun naama on täynnä finnei, tosin ne ovat pieniä ja punertavia.... Miten saan ne pois? Oon testannu finnikynää, puhdistusgeeliä jne. Auttakaa mua!
2287
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Terveyskeskuslääkärikin voi määrätä jotain lääkettä. Et sinä finneistä muuten eroon pääse. Joku sopiva lääkekuuri auttaa varmasti ainakin joksikin aikaa.
Myöhemmin voi mennä uudelleen, jos on tarvis. Ei niitä kannata pitää. Tulee vaan arpia ja joutuu turhaan kärsimään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mrrrr.... kirjoitti:

Onko hyvii neuvoi? Mun naama on täynnä finnei, tosin ne ovat pieniä ja punertavia.... Miten saan ne pois? Oon testannu finnikynää, puhdistusgeeliä jne. Auttakaa mua!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu