Olli on pohjalla

Tyttöystävä jättänyt,ei kotia.Saapahan rauhassa kuseskella rappukäytäviin,ja puhua paskaa.Suihkuahan ei näköjään tarvitsekkaan.
3890
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Niin voittamassa koko kisan ja olevinaan niin cööl, ei todellakaan ole miestä hitustakaan!

Äänestä
  • Kyllä sen puheisiin on jo kyllästytty.Jotenkin se luulee olevansa muita parempi ja nokkelampi.
    Tosi ällöä syyttää muita pelaamisesta ja uskotella sitä katsojillekkin.Olli me nähdään täällä sun läpi.Olet aikas lapsellinen ja kiero.
    Voisit pestä itsesi ja hiuksesi johonkin kuosiin.Ei hyvä.

    Äänestä

Olli on kaikkee muuta ku mies.. ei vois olla enää huononpaa esimerkkiä mut kai jotkut sentään älyää en kaikki ei oo tommosia..

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Kaikki mennyt kun häädetään kirjoitti:

Tyttöystävä jättänyt,ei kotia.Saapahan rauhassa kuseskella rappukäytäviin,ja puhua paskaa.Suihkuahan ei näköjään tarvitsekkaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu