saako turva koodia mistään

kun ostin auton tuli sonyn cd soitin mukana nyt kun piti vaihtaa toiseen autoon kysyy turva koodia saako sellaista mistään?
kuitit löytyy mankasta.
3490
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Maahantuojalta tietysti. Radion malli ja sarjanumerot vaan esiin ja kuittien kanssa kyselemään.

Äänestä

auton merkkiliikkeestä. Edellinen omistaja ei muistanut. Henkkkarit mukaan.

Äänestä
  • Mikäli on "tehdasasennettu" radio. Sony tuskin on sellainen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Boy83 kirjoitti:

kun ostin auton tuli sonyn cd soitin mukana nyt kun piti vaihtaa toiseen autoon kysyy turva koodia saako sellaista mistään?
kuitit löytyy mankasta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu