Löytyykö pk-seudulta kunnolla Defendoon keskittynyttä seuraa, vai pelkkää kravmakaa?
Defendoa pk-seudulla?
3
768
Vastaukset
- monta paikkaa
Mee jujutsuun, sano ei halvoille kopioille.
- maita
Eli Järvenpäässä alko tänä syksynä ja ryhmä suoritti jo ensimmäisen tasokokeenkin, Hard targetin.
Uuusia harrastajia otetaan ilmeisesti ensi keväänä tai viimeistään syksyllä 2007. Mikäli on jotain kamppailulaji taustaa, saattaa mukaan päästä hetikin. kannattaa katsoa sivuja www.kehakarhut.fi
On muuten tosi simppeli ja toimiva laji, voin suositella lämpimästi naisille...saa raiskaajat ja muut hörhöt kyytiä jos alkavat tekemään lähempää tuttavuutta.
- Scec
Herttoniemessä Prime fighter seura(krav maga) treenataan kerran viikossa Defendoa, siellä on menossa Hard Target kurssi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma
Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.1492033Israel euroviisujen 2.
Israel sai taas eniten yleisöääniä. Suomesta täydet 12 pistettä, poliittinen ”ammattiraati” antoi 0 pistettä. Hyvä Is3051737- 931567
Mun mielestäni on tosi loukkaavaa
Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra2001210Euroviisut ei enää niin musiikkikilpailu?
Kappaleiden taso ei enää ole mikä sijoituksen ratkaisee.Eikö kukaan ihmettele että Israel pärjää lähes joka vuosi kisois781193- 671150
- 251061
- 481007
Rakas nainen ymmärsin
Että minun pitää pitää kiinni sinusta. Haluan, että sä olet onnellinen. Olet mulle se oikea ja mä sulle. Rakastan Sua yl73966- 45947