Olli sanoo:
"Mä mietin, et vois ottaa tähän toiseen käteen. Samantyylisesti, mut vaan Kala, Olli suunnitteli tyttöystävänsä nimen tatuoimista. Kari muistutti, että kannattaisi kuitenkin miettiä vielä asiaa. "
Kala on siis sen tyttöystävä. Luuleeko se tosiaan...
"Mä mietin, et vois ottaa tähän toiseen käteen. Samantyylisesti, mut vaan Kala, Olli suunnitteli tyttöystävänsä nimen tatuoimista. Kari muistutti, että kannattaisi kuitenkin miettiä vielä asiaa. "
Kala on siis sen tyttöystävä. Luuleeko se tosiaan...
Vastaukset 3
Vanhimmat
luulla että sillä on joku tyttöystävä vielä olemassa! Tsissus mikä tampio!
Olli käyttää hyväkseen rock-kukko roolin tuomia vapauksia. Saa sanoa tyttöystävälleen, että se kuului mun rooliin olla sellainen naisten mies jne. Halusin panostaa siihen täysillä, että tehtävä menisi läpi jne. Sitten sanoo välillä näitä naurettavia juttuja, että laittaisi Kala tatskan jne. Se on niin läpinäkyvää miten yrittää lähettää tyttikselleen epäsuoria viestejä niin, että tyttis olisi anteeksiantavaisempi kun poistuu talosta.
Välillä sanoo Hannelle, että älä tuu mun lähelle ja taas hetken päästä peitto heiluu ja kielet lipoo:-). Naurettava pelle. Jos avomieheni käyttäytyisi noin en voisi ikinä hyväksyä ja antaa anteeksi enkä ole edes mustasukkaista tyyppiä laisinkaan. Se jo riittää, että olisi nolannut minut ja itsensä koko kansan edessä. Ihmiset säälisivät ja naureskelisivat selän takana ja edessäkin. Hannenkaan motiiveja ja itsekkyyttä en ymmärrä...varsinkin kun kohteena on Olli...Olisi edes joku oikea mies eikä mikään...no tiedätte kyllä mikä.
että Kala on ylipäätänsä olemassa.. tai kuten joku toisaalla kirjoitti; ehkä Olli on tehnyt diilin Kalan kanssa että olisi varmempi voitto edessä. Kukapa tietää!? Mutta olisi uskomatonta että se Kala tulisi vastaan Ollia studioon. Toivottavasti Olli ei selviydy tästä kaikesta voittajana. Olisi melkein sen voittosumman arvoista nähdä kun Olli tulee p*skaisen tukkansa kanssa haisevana möhönä studioon ja katselisi ympärilleen rakasta tyttöystäväänsä häntä kuitenkaan löytämättä :D Siitä sitten pokka pitäen ja JALKOJA KOKO AJAN VATKATEN soffalle Marin haastateltavaksi. Ah mikä nautinto !!