Moottorin vaihto

Kuka tietää, Golf II tekniikan vaihdosta, moottori laatikko, onko helpompi ottaa paketti ulos ala- vai yläkautta???
Kiitos etukäteen !!!!!!
3271
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

muka tekniikanvaihdot vieläkin, vaikka vanhoja Golffeja saa melkein ilmaiseksi Saksasta.

Äänestä
  • siis alakautta nosturilla on noin 2h juttu jjos mikään ei ahista.vetoakselit kannattaa irroittaa navoista niin homma helpottuu

    Äänestä

  • volkkaristi kirjoitti:

    siis alakautta nosturilla on noin 2h juttu jjos mikään ei ahista.vetoakselit kannattaa irroittaa navoista niin homma helpottuu

    vaihdelaatikon kanssa, kun alle oli huono päästä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hakanto kirjoitti:

Kuka tietää, Golf II tekniikan vaihdosta, moottori laatikko, onko helpompi ottaa paketti ulos ala- vai yläkautta???
Kiitos etukäteen !!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu