Gallup

Miten on, mikä on Mikkelin paras aloittelupaikka jos tykkää istua jossain ennen yökerhoon menoa? Kertokaa omat suosikit. Tässä omani: Jälkkäri, pate ja Kingi.
81232
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Hupsista, tuli vahingossa kaks kertaa.. :)

Äänestä
  • rautatiekiskoilla

    Äänestä

  • Mir kirjoitti:

    rautatiekiskoilla

    on sulla sairas huumori

    Äänestä

istuskeltua Vetterin paarissa.

Äänestä

Se vähän riippuu missä asuu.. Aina joskus tulee aloiteltua paikallisessa Olterissa ja siitä sitten Jälkkäriin tai Kingiin, josta siirrytään oikeaan ravintolaan.

Äänestä

Kingi on mun mesta. Se on paras!

Äänestä

baarista edes ravintolaan asti, samahan tuo on missä känninsä ottaa, loppuillasta ei kuitenkaan muista mitään

Äänestä

Wetterii vetää pelti kiinni!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


**** kirjoitti:

Miten on, mikä on Mikkelin paras aloittelupaikka jos tykkää istua jossain ennen yökerhoon menoa? Kertokaa omat suosikit. Tässä omani: Jälkkäri, pate ja Kingi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu